Определите массовую концентрацию в растворе, приготовленном при сливании 350г 45% раствора соли с

480г 15% раствора этой же соли.​

Ответы на вопрос

Отвечает Захаркина Софья.

Відповідь:

Пояснення:

Для того щоб знайти масову концентрацію солі в розчині, об'єднаймо два розчини. Маса солі в обох розчинах має бути додана разом, а об'єм розчину має бути збільшений на суму об'ємів обох розчинів.

Знайдемо кількість солі у першому розчині:

Маса солі у першому розчині = 350 г * 0.45 = 157.5 г

Знайдемо кількість солі у другому розчині:

Маса солі у другому розчині = 480 г * 0.15 = 72 г

Знайдемо загальну масу солі:

Загальна маса солі = 157.5 г + 72 г = 229.5 г

Знайдемо загальний об'єм розчину:

Загальний об'єм розчину = об'єм першого розчину + об'єм другого розчину = 350 мл + 480 мл = 830 мл

Знайдемо масову концентрацію солі в розчині:

Масова концентрація = (маса солі / загальний об'єм розчину) * 100%

Масова концентрація = (229.5 г / 830 мл) * 100% ≈ 27.71%

Отже, масова концентрація солі в отриманому розчині становить приблизно 27.71%.