визначте масу кристалогідрату FeSo4*7h2o, потрібного для приготування розчину масою 50 г з масовою

часткою ферум2сульфату 8%​

Ответы на вопрос

Отвечает Довганюк Давид.

Ответ:

маса залізного купоросу складає 7,316 г.

Объяснение:

Спочатку знаходимо, яка кількість ферум(II)сульфату знаходиться в розчині: 50*0,08=4 (г)

Ми вже знаємо загальну кількість ферум(II)сульфату, далі знаходимо масу даного кристалогідрату

m(FeSO4*7H2O)=(m(FeSO4)/M(FeSO4))*M(FeSO4*7H2O)=(4/152)*278=7,316 (г)