яку кількість речовини становить вода, у якій міститься 9,03*10'23 молекул? А) 1моль Б) 1,5 моль В)

2 моль​

Ответы на вопрос

Отвечает Мәшен Дияр.

Ответ:

Б)

Объяснение:

Дано

N(H2O) = 9,03*10²³ молекул

Na = 6,02*10²³

Найти

n(H2O)

n(H2O) = N(H2O) / Na = 9,03*10²³ / 6,02*10²³ =1,5 моль