Обчисліть кількість речовини у 3•1023 атомів Сульфуру​


Ответы на вопрос

Отвечает Шакирский Иван.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(S) = 3*10²³ атомов

Na = 6,02*10²³

Найти

n(S)

n(S) = N(S) / Na = 3*10²³ / 6,02*10²³ =0,5 моль