ОБЧИСЛИТИ КІЛЬКІСТЬ МОЛЕКУЛ ТА АТОМІВ, ЩО МІСТИТЬСЯ В 89,6 Л КИСНЮ ПРИ НОРМАЛЬНИХ УМОВАХ.​


Ответы на вопрос

Отвечает Рыженко Андрей.

Ответ:

Дано:

V(O2)=89,6 л  N= NA∙V/22,4

                              Nмол.(О2)=6,02 моль-1·89,6л/22,4 л/моль=24,08·1023

Nмол.-?, Nатомів-? Nатомів(О)=2· Nмол.(О2)=2·24,08·1023=48,16·1023

                             Відповідь:  24,08·1023 молекул; 48,16·1023 атомів.

Объяснение: