Густина газу за воднем 32. Яка маса 1 л цього газу. Яка його густина за повітрям?


Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Богдан.

Дано: D(H2)=32

Найти: M(газ), D(воздух) - ?

Решение

1)D(H2)=M(газ)/M(H2) ;

M(газ) = D(H2)*M(H2) = 32 * 2 = 64(г/моль)

2)D(воздух) = M(газ)/M(воздух) = 64/29 ~2.2

Ответ: M(газ) = 64г/моль ; D(воздух) = 2.2