8. Допиши рівняння реакцій та простав, де потрібно, коефіцієнти. Na2O + H2O =SO4 + H,0 =CaO + H2O

=P,05 + H,0 =​

Ответы на вопрос

Отвечает Гребенников Максим.
Na2O+H2O=2NaOH - сполучення
2SO4+2H2O=2H2SO4+O2 - обміну
CaO+H2O=Ca(OH)2 - сполучення
P2O5+3H2O=2H3PO4 - сполучення