ПОМОГИТЕ Змішали 300 г 25% розчину і 400 г 40% розчину солі. Яка масова частка солі в добутому

розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Гущин Павел.

Дано:

m р-ра1(соли) =300г

W1(соли)=25%

m р-ра2 (соли) =400г

W2(соли)=40%

Найти:

W3(соли) -?

Решение :

1) m1(соли) =300*0,25=75г

2) m2(соли) =400*0,4=160г

3) m3(соли) =75+160=235

4) m р-ра3(соли) =300+400=700

5) W3=m3/ m р-ра3= 235:700=0,34=34%

Ответ:W(соли)=34%