1. Задачі для розчинів 1, 2, 3 1. Приготувати 100 г розчину солі із масовою часткою солі 3%. 2.

Приготувати 200 г розчину солі із масовою часткою солі 9%. 3. Приготувати 500 г розчину солі із масовою часткою солі 24%. Заповнити таблицю До кожного досліду написати розрахунки. До одного з дослідів написати опис послідовності приготування розчину. 2. До розчину соди масою 360 г із масовою часткою 7% долили 120 мл води та досипали 60 г соди. Визначити масову частку соди у новоутвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Жук Денис.

Ответ:

Дано:

m(розч)-100г

w(р.р)-3%=0,03

Знайти:

w-?

Розв'язок:

w=m(р.р)/m(розч)×100%

w=0,03/100×100%=0,03

2)

Дано:

m(розч)-200г

w(р.р)-9%=0,09

Знайти:

w-?

Розв'язок:

w=m(р.р)/m(розч)×100%

w=0,09/200×100%=0,045

3)

Дано:

m(розч)-500г

w(р.р)-24%=0,24

Знайти:

w-?

Розв'язок:

w=m(р.р)/m(розч)×100%

w=0,24/500×100%=0,048

На последнуюю задачу ответа не знаю..Не проходили еще.Чем смогла-тем помогла