Приготуйте розчин кухонної солі масою 150г із масовою часткою солі 10%


Ответы на вопрос

Отвечает Бахова Екатерина.

Ответ:15г

Объяснение:

Дано m(розчину) = 150г

w (NaCl) =10%

mрозчину = m(розчину) * w(NaCl) : 100 = 150 * 10 : 100 = 15г