Обчисліть якій масі відповідає нітроген (IV) оксид об'ємом 67,2 л (н.у.)​


Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Ира.

Ответ:

n(NO2)=V:Vm=67,2:22,4=3моль

m(NO2)=n×M=3×46=138грамм

Ответ:138 грамм