Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення: Al2O3 → AlCl3→ Al(OH)3 →

Al2O3 → Al(NO3)3

Ответы на вопрос

Отвечает Полудницина Елена.

Ответ:

1) 4Al + 3O2 = 2Al2O3

2) Al2O3 + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2O

3) AlCl3 + 3NaOH = Al(OH)3(осадок) + 3NaCl

4) Al(OH)3 + 3HNO3 = Al(NO3)3 + 3H2O

Отвечает Бойко Олька.

Ответ:

Al2O3 → AlCl3→ Al(OH)3 → Al2O3 → Al(NO3)3

1) Al2O3 + 6HCl → 2AlCl3 + 3H2O

2) AlCl3 + 3NaOH → Al(OH)3(осадок) + 3NaCl

3) 2Al(OH)3 → Al2O3+3H2O

4) Al2O3 + 6HNO3 → 2Al(NO3)3 + 3H2O