Срочно!! Обчислити об'єм і масу 2моль метиламіну.


Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Анна.

метиламін- CH3-NH2

Mr(CH3-NH2)=31г/моль

m(CH3-NH2)=nM=2×31=62г