1) Обчислити об'єм, масу, молярну масу та густину нітроген (І) оксиду кількості речовини 2 моль

2) Обчислити об'єм, масу, молярну масу та густину азоту кількості речовини 2 моль3) Обчислити об'єм, масу, молярну масу та густину C2H2 кількості речовини 2 моль

Ответы на вопрос

Отвечает Тюленёв Денис.

Ответ:

3)Дано:

n(C2H2)=2 моль

Знайти:

V(C2H2)-?

m(C2H2)-?

M(C2H2)-?

p(C2H2)-?

Розв'язання:

m=n*M

V=n*VM

p=m/VM

M(C2H2)=12*2+1*2=24+2=26г/моль

m=2*26=52(г)

V=2*22,4=44,8(л)

Объяснение:

з іншими задачами робиш так само,тільки підставляєш інші формули і числа,якщо що то Vm=22,4