Здійснити перетворення за схемами, записати відповідні рівняння реакцій. УРІВНЯТИ А) Al → AlCl3 →

Al(OH)3→Al2O3 →NaAlO2

Ответы на вопрос

Отвечает Фадеева Виктория.

Объяснение:

2Al + 3Cl2 = 2AlCl3

AlCl3 + 3H2O = Al(OH)3 + 3HCl

2Al(OH)3 -t-> Al2O3 + 3H2O

Al2O3 + Na2O = 2NaAlO2