У 500 грамів води розчинили 5 г соди. Розрахуйте масову частку соди в розчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Решетняк Анастасия.

Відповідь:

m(розчину)=500+5=505г

w=5*100/505=0,99%

Пояснення: