Хімія: визначте масову частку CaCl2 в розчині який отримали при розчиненні CaCl2*6H2O масою 21,9г у

воді масою 200г. Заздалегідь дякую.

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Відповідь:

M(CaCl2*6H2O)=111+108=219г/моль

m(розчину)=21,9+200=221,9г

m(CaCl2)=21,9*111/219=11,1г

w(CaCl2)=11,1*100/221,9=5%

Пояснення: