Визначити масову частку солі в новоутвореному розчинi , якщо до 150гпочаткового розчину з масовою

часткою солі в ньому 10 % додали спочатку 20 г цієї ж солі , а потім ще додали 50мл води .​

Ответы на вопрос

Отвечает Вишня Ева.

Объяснение:

w(солі)=m(солі)×100%÷mрозч= (150×0.1+20)×100%÷(150+20+50)=15.91%