ПЖ ПЖ СРОЧНО!!! ДАЮ 100 БАЛОВ!! 4. Розрахуйте співвідношення кількості атомів у наступних

сполуках: CH4 , MgCl2 , H2CO3 , Ca(OH)2 , Al(NO3 )3 . 5. Визначте співвідношення кількості речовин по рівняннях реакції: А)4NH3 + 5O2 = 4NO + 6 H2O Б)2NO + O2 = 2 NO2 В)2 NO2 + H2O = HNO3 + HNO2 Г) Cu+ 4 HNO3 = Cu(NO3 )2 + 2 NO2 + 2H2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Злобин Артём.

Ответ:

Объяснение:

CH4     Al(NO3 )3

n(C) : n(H) = 1 : 4

MgCl2

n(Mg) : n(Cl) = 1 : 2

H2CO3

n(Н) : n(C) : n(О) = 2 : 1 : 3

Ca(OH)2

n(Са) : n(О) : n(Н) = 1 : 2 : 2

Al(NO3)3

n(Al) : n(N) : n(О) = 1 : 3 : 9

№5

Коефіцієнти у рівнянні вказують на співвідношення кількостей речовини реагентів і продуктів реакції

А) 4NH3 + 5O2 = 4NO + 6 H2O

n(NH3) : n(O2) : n(NO) : n(H2O) = 4 : 5 : 4 : 6

Б) 2NO + O2 = 2 NO2

n(NО) : n(O2) : n(NO2) = 2 : 1 : 2

В) 2 NO2 + H2O = HNO3 + HNO2

n( NO2) : n(H2O) : n(HNO3) : n(HNO2) = 2 : 1 : 1 : 1

Г) Cu+ 4 HNO3 = Cu(NO3 )2 + 2 NO2 + 2H2O​

n(Cu) : n( HNO3) : n(Cu(NO3)2) : n(NO2) : n(H2O) = 1 : 4 : 1 : 2 : 2