Маса рубіна=400карат. 1карат=0,2грама. Визначити масу алюмінію, яка міститься в рубіні.


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Виктория.

Объяснение:

Рубін Al2O3

Мr(Al2O3)=2•27+3•16=102

w(Al)=n•Ar(Al)/Мr(Al2O3)=2•27/102=0.5294

m(рубіна)=400•0.2=80г

m(Al)= m(рубіна)•w(Al)=80•0.5294=42.35г