Маємо 450 г розчину лимонної кислоти. Масова частка кислоти складає 2%. Яка маса лимонної кислоти

міститься в цьому розчині? Цукор масою 25 г розчинили у 285 г води. Яка масова частка цукру в цьому розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Кочулорова Кристя.

1) m(кис) = m(р-ра) * W(кис) = 450 * 0.02 = 9 г

2) m(р-ра) = m(Н2О) + m(сахара) = 285 + 25 = 310 г

W(сахара) = m(сахара)/m(р-ра) * 100% = 25 / 310 * 100% = 8.06 %