Визначити масу солі та об’єм води потрібні для приготування розчину солі, маса якого 400 г, Та

масовою часткою солі 12%

Ответы на вопрос

Отвечает Дзусова Эльвира.

Дано:

m р-ну(солі) = 400 г

ω(солі) = 12%

Знайти:

m(солі) - ?

V(води) - ?

Розв'язання:

1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 12% * 400 / 100% = 48 г;

2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 400 - 48 = 352 г;

3) V(води) = m / ρ = 352 / 1 = 352 мл.

Відповідь: Маса солі становить 48 г; об’єм води - 352 мл.

Отвечает Милютин Михаил.
Відповідь:42 г (солі) і 352 г (води)
Все на фото