Який об'єм водню може приєднати 2 моль етену


Ответы на вопрос

Отвечает Давлетшина Ралина.

Дано:

n(C2H4) = 2 моль

Знайти:

V(H2) - ?

Розв'язання:

1) C2H4 + H2 → C2H6;

2) n(H2) = n(C2H4) = 2 моль;

3) V(H2) = n(H2) * Vm = 2 * 22,4 = 44,8 л.

Відповідь: Об'єм H2 становить 44,8 л.