Маса етилену С2Н4 дорівнює 9,24 кг. Обчисли, який об'єм займає цей газ за нормальних умов.


Ответы на вопрос

Отвечает Джамбасова Аида.

Відповідь:

V(C2H4)≈68л

Пояснення:

Дано:

m(C2H4)=9,24кг

Знайти: V(C2H4)-?

Розв'язання:

Шукатимемо об'єм за такою формулою: V=Vm•n, де V-об'єм; Vm-молярний об'єм, який дорівнює 22,4 (це стале число); n-кількість речовини. Але нам не відомо n, тому знайдемо за формулою n=m/M, де m-маса; М-молярна маса. M(C2H4)= (12•2) + 4=28. n(C2H4) =9,24/28=0,33 моль. Тепер, коли ми знаємо n, знаходимо V. V(C2H4)=22,4/0,33≈68л