Знайдіть молекулярну формулу алкану, відносна густина якого за метаном становить 4,5.


Ответы на вопрос

Отвечает Карасёв Кирилл.

Объяснение:

M(CH4)=16

M(CnH2n+2)=M(CH4)×D=16×4.5=72

M(CnH2n+2)=14n+2

14n+2=72

14n=70

n=5

_______

14×5+2=72

72=72

C5H12