Визначити об’єм, що його матиме за нормальних умов гідроген флуорид масою 40 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Грибачёв Кирилл.

Ответ: 44,8 л

Дано: m(HF) = 40 г

Найти : V(HF) -- ?

Решение:

n(HF) = 40 : 20 = 2 моль

V(HF) = 2 × 22,4 = 44,8 л

------------------------------------

n = m : M ;             M(HF) = 20 г/моль

V = n × Vm ;          Vm = 22,4 л