1.Обчислити кількість молекул і загальну кількість атомів всіх елементів для 4 молей нітроген (3)

оксиду​ 2.кількість речовини озону 1,5 моль який об'єм займає така кількість речовини газу3.Яка маса речовини метану міститься в об:ємі 5,6 л за нормальних умов

Ответы на вопрос

Отвечает Галушко Елизавета.

Объяснение:

1.Обчислити кількість молекул і загальну кількість атомів всіх елементів для 4 молей нітроген (3) оксиду

n(N2O3)= 4моль

N(N2O3)= n•Na = 4•6.02•10²³= 24.08•10²³або 2.408•10²⁴ молекул

N = n•Na = (2+3)•4•6.02•10²³= 120.4•10²³ атомів або 1.204•10²⁵

2.кількість речовини озону 1,5 моль який об'єм займає така кількість речовини газу

V(О3)=n•Vm = 1.5•22.4= 33.6л

3.Яка маса речовини метану міститься в об:ємі 5,6 л за нормальних умов

n(СН4)= V/Vm = 5.6/22.4= 0.25моль