5.Обчисліть масу суміші, що містить 3,01 х 10 23 молекул водню Н2 та 33,6 л кисню O2 (н.у.).

СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бохан Анна.

Объяснение:

m(суміші)=m(H2)+m(O2)

m(H2)=n•M=(N/Na)•M = (3.01•10²³/6.02•10²³)•2•1 =0.5•2 = 1г

m(O2)=n•M=(V/Vm)•M= (33.6/22.4)•2•16= 48г

m(суміші)=m(H2)+m(O2)= 1+48=49г