Обчисліть об'єм (л) водню (н.у.) кількістю речовини 10 моль.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лудцева Варвара.

Відповідь:

Пояснення:

Обчисліть об'єм (л) водню (н.у.) кількістю речовини 10 моль.​V(H2)=n×Vm=10×22.4=224л