2. Деякий газ удвічі важчий за кисень. Обчисліть густину цього газу за н. у.


Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Даша.

Объяснение:

M(газy)=2•M(O2)=2•2•16=64г/моль

p=m/V = (n•M)/(n•Vm)= M/Vm

p= 64/22.4=2.857г/л