Визначте число молекул у вуглекислому газі CO2 кількість речовини 1,5 моль пж очень срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Анастасия.

Відповідь:

Пояснення:

N(CO2)=n·Na=1,5·6.02·10²³=9,03·10²³молекул