1. Обчисліть, який об'єм займатимуть 3 моль азоту за н. у. 2. Який об'єм (н.у.) займе карбон(II)

оксид масою 47 г? 3. Обчислити кількість молекул карбон(IV) оксиду в об'ємі 44,8 л (н.у).?​

Ответы на вопрос

Отвечает Никонова Александра.

Відповідь:

1. Обчисліть, який об'єм займатимуть 3 моль азоту за н. у.

Vm=22,4л/моль

V(N2)=Vm*n=22,4*3=67,2 л

2. Який об'єм (н.у.) займе карбон(II) оксид масою 47 г?

M(CO)=28г/моль

n(CO)=47/28=1,7моль

V=22,4*1,7=38,08л

3. Обчислити кількість молекул карбон(IV) оксиду в об'ємі 44,8 л (н.у).?

n(CO2)=44,8/22,4=2моль

N(CO2)=2*6,02*10²³=12,04*10²³моль⁻¹

Пояснення: