Відносна густина невідомого газу за киснем - 1,2. Який це газ, якщо відомо що його молекула є

двохатомна?

Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Денис.

Объяснение:

E2 двохатомна молекула невідомого газа.

М(Е2)=D•M(O2)=1.2•(2•16)=1.2•32=38.4 ≈38г/моль

М(Е)=М(Е2)/2= 38/2=19 г/моль фтор (флуор)