Розв'язати задачу: Обчислити об'єм 16 г водню при нормальних умовах​


Ответы на вопрос

Отвечает Амиров Михаил.

Відповідь:

V(H₂) = 179,2 л

Пояснення:

Дано: m(H₂)=16г
Знайти: V(H₂) -?
Розв'язок:
n(H₂) = m(H₂)/M(H₂) = 16г/(2г/моль) = 8 моль

V(H₂) = n(H₂)*Vm = 8 моль * 22,4 л/моль = 179,2 л