Запишіть формулу сульфур(VI) оксиду. Знайдіть масові часки елементів в речовині. (У відповіді

запишіть масову частку Сульфуру у відсотках)

Ответы на вопрос

Отвечает Бурлуцкий Паша.

Ответ:

Объяснение:

Відповідь: Маса оксиду сірки (VI) SO3 дорівнює 80 г/моль (маса сірки 32 + маса всіх атомів кисню 48). Знаючи масу оксиду сірки, можна скласти пропорцію 80 грам - 100%, а 32 - Х; звідси Х = 32*100/80; Х = 40%. Масова частка сірки в її шестивалентному оксиді дорівнює 40%, а масова частка кисню 60%.