Обчислити масу хром(lll) оксид кількістю речовини 0,5 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Дано:

n(Cr2O3)=0.5 моль

знайти: m(Cr2O3)

РОЗВ'ЯЗОК:

n=m/M => m=nM

M(Cr2O3)=104+48=152 г/моль

m=0.5моль•152г/моль=76 г

ВІДПОВІДЬ: m=76 г.

Отвечает Торопова Ева.

Объяснение:

Дано

n=0.5 моль

m-?

М(Cr2O3) = 152г/моль

n=m/M

m=n*М= 152г/моль * 0.5 моль = 76г