ОЧЕНЬ СРОЧНО Обчисліть кількість речовини, що міститься за нормальних умов в аміаку (NH3) об'ємом

3,5 л.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

n(NH3) = V(NH3)/Vm = 3,5/22,4 = 0,15625 моль