Запишіть формули оксидів елементів 1 групи головної підгрупи , обчисліть їх відносну молекулярну

масу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Малых Ириша.

Відповідь:

1) H20

Mr(H20)=2*Ar(H)+Ar(O)=2*1+16=18

2)Li2O

Mr(Li2O)=2*Ar(Li)+Ar(O)=2*7+16=30

3)NaO2

Mr(NaO2)=Ar(Na)+2*Ar(O)=23+2*16=55

4)KO2

Mr(KO2)=Ar(K)+2*Ar(O)=39+2*16=71

5)RbO3

Mr(RbO3)=Ar(Rb)+3*Ar(O)=85+2*16=117

6)CsO2

Mr(CsO2)=Ar(Cs)+2*Ar(O)=133+2*16=165

7)FrO2

Mr(FrO2)=Ar(Fr)+2*Ar(O)=223+2*16= 255