Помогите с задачей пожалуйста: Стефан витратив 0,6 своїх грошей на конструктор, а на морозиво -

0,3. Скільки грошей було у Стефана, якщо після всіх покупок у нього залишилося 84 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Никита.

Відповідь:

840 гривень.

Покрокове пояснення:

Стефан витратив 0,6 своїх грошей на конструктор, а на морозиво - 0,3. Разом він витратив 0,6 + 0,3 = 0,9 частину своїх грошей. У нього залишилось 1 - 0,9 = 0,1 від початкової суми грошей, що відповідає 84 гривням.

1 -> Х грн.

0,1 -> 84 грн.

Таким чином у Стефана було:

84 / 0,1 = Х / 1

Х = 1 × 84 / 0,1 = 840 гривень.

Отвечает Клип Арина.

Ответ:

1) 0.6+0.3=0.9(грн) витратив

2) 84+0.9=84.9(грн) було

Відповідь:84.9