Визнач масу розчину барій нітрату, з масовою часткою 15,5 %, який можна приготувати з солі масою 22

г. 146 139 142

Ответы на вопрос

Отвечает Колесова Александра.

Ответ: 142г

Объяснение:

m (р-ну) = m(солі) * 100% /w(Ba(NO3)2) = 22 * 100% : 15,5% = 142 г