Визначте масову частку солі в розчині який одержали шляхом додавання солі масою 22г до розчину

масою 450г з масовою часткою солі 15% 44бала даю​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронов Владислав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁(р-ну) = 450 г

w₁(солі) = 15% або 0,15

m₂(солі) = 22 г

Найти: w₂(солі)- ?

m₁(cолі) = m₁(р-ну) * w₁(солі) : 100% = 450 * 15% : 100% = 67,5г

m₃(солі) = m₁(cолі) + m₂(солі) = 67,5 + 22 = 89,5 г

m₃(р-ну)  = m₁(р-ну)  + m₂(солі) = 450 + 22 = 472 г

w₂(солі) = m₃(солі)/m₃(р-ну) * 100% = 89,5/472 * 100% = 18,96%