MgO → Mg(OH)2 → Mg(NO3)2 → Mg3(PO4)2 Складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити

перетворення

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Артём.

Ответ:

Объяснение:

MgO + H2O = Mg(OH)2

Mg(OH)2 + 2 HNO3 = Mg(NO3)2 + 2 H2O

3 Mg(NO3)2 + 2 Na3PO4 = Mg3(PO4)2 +6 NaNO3