До 200 г розчину з масовою часткою деякої речовини 15% додали 100 мл води. Яка масова частка

речовини в розчині, що утворився? 10% 7,5% 22,5% 5%

Ответы на вопрос

Отвечает Здравствуй Тома.

Объяснение:

w(речовини)= m1w1/(m1+m(H2O))= 200•0.15/(200+100)= 30/300= 0.1 (10%)