Дуже срочно, зробіть будь ласка) Підберіть коефіцієнти в рівняннях методом електронного балансу;

вкажіть відновник та окисник: KNO 2 + KI + H 2 SO 4 = K 2 SO 4 + I 2 + NO + H 2 O; PbO 2 + HCl = PbCl 2 + Cl 2 + H 2 O; P + KMnO 4 + H 2 SO 4 = MnSO 4 + H 3 PO 4 + K 2 SO 4 .

Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Соня.

Ответ:

KNO2 + KI + H2SO4 = K2SO4 + I2 + NO + H2O

Коефіцієнти: KNO2 - 1, KI - 5, H2SO4 - 2, K2SO4 - 1, I2 - 1, NO - 1, H2O - 1

Відновник: KNO2

Окисник: I2

PbO2 + HCl = PbCl2 + Cl2 + H2O

Коефіцієнти: PbO2 - 1, HCl - 4, PbCl2 - 1, Cl2 - 1, H2O - 2

Відновник: PbO2

Окисник: HCl

P + KMnO4 + H2SO4 = MnSO4 + H3PO4 + K2SO4

Коефіцієнти: P - 1, KMnO4 - 2, H2SO4 - 10, MnSO4 - 1, H3PO4 - 1, K2SO4 - 1

Відновник: P

Окисник: KMnO4

Объяснение: