Обчисліть масу суміші що містить 0,2 моль водню та 5,6 л кисню


Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Ангелина.

Ответ:

8,4 г

Объяснение:

m(H2)=0,2*2=0,4 г

n(O2)=5,6/22,4=0,25 моль

M(O2)=32 г/моль

m(O2)=32*0,25=8 г

m(смеси)=8+0,4=8,4 г