Обчисліть, який об'єм (л) за н.у. займе хлор кількістю речовини 1,5 моль?​


Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Валерия.

Ответ:

Объяснение:

V(Cl2) = n(Cl) * Vm = 1,5 * 22,4 = 33,6 л