Клас Самостійна робота по темі «Хімічні рівняння» Ca + O2 → CaO HgO → Hg + O2 Ba + O2 → BaO Na +

Br2 → NaBr Fe + Cl2→ FeCl3 N2+ H2 → NH3 Al + C → Al 4 C3 Mg + P → Mg 3 P2 B + O2 → B 2O3 H 2 O → H2 + O2 As + O2 → As 2 O5 K + O2 → K 2 O2 Cu + O2 → CuO H2 + F2 → HF K + Cl2 → KCl Fe + Br2 → FeBr3 Na + H2 → NaH P + O2 → P 2 O5 K + S → K 2S Ag + O2 → Ag 2O Al + I2 → AlI3 C + H2 → CH4 KClO3 → KCl + O2 Ba + HCl → BaCl2 + H2 Li + H 2 O → LiOH + H2 Al +WO3 → W + Al 2 O3 PbO2 + H2 → Pb + H 2 O Ca + HCl → CaCl2 + H2 Al + Cr 2 O3 → Al 2 O3 + Cr SiO2 + HF → SiF4 + H 2O Fe 2 O3 + H2 → Fe + H 2 О Na 2SO4 + BaCl2 → BaSO4 + NaCl Fe 2 O3 + HCl → FeCl3 + H 2О Zn + HCl → ZnCl2 + H2 NaBr + Cl2 → NaCl + Br2

Ответы на вопрос

Отвечает Асанова Джемиле.

(NH4)+KOH+Cr2O3=KCrO2+H2O

CaCl2+K3PO4=Ca3(PO4)2+KCl

BACl2+Cr2(SO4)3=BaSO4+CrCl3

HK7(Ga+H2O72)=H⁷KB AlWO3 W + Al 2 O3

PbO2 + H2 Pb + H 2 O Ca + HCl CaCl2 + H2

Al + Cr > - 2 O3 Al 2 O(3 + Cr SiO2 + HF >~- SiF4 + H 2O

Fe 2 O3 + H2Fe H 2 О Na 2SO4 + BaCl2) BaSO4- (NaCT)>=H²