Для реакції що відбувається в розчині до кінця, напишіть молекулярне, повне та скорочене йонне

рівняння 1.NaOH+KNO3=2.Na2SO4+HCl=3.Na2SO4+Ba(NO3)2=

Ответы на вопрос

Отвечает Денисов Влад.

Ответ:

Объяснение:

NaOH + KNO3 = NaNO3 + KOH

Na(+) + OH(-) + K(+) + NO3(-) = Na(+) + NO3(-) + K(+) + OH(-)

реакция не идёт

Na2SO4 + 2HCl = 2NaCl + H2SO4

2Na(+) + SO4(2-) + 2H(+) + 2Cl(-) = 2Na(+) + 2Cl(-) + 2H(+) + SO4(2-)

реакция не идёт

Na2SO4 + Ba(NO3)2 = BaSO4↓ + 2NaNO3

2Na(+) + SO4(2-) + Ba(2+) + 2NO3(-) = BaSO4↓ + 2Na(+) + 2NO3(-)

Ba(2+) + SO4(2-) = BaSO4↓