Завдання 1: Якій кількості речовини відповідають такі маси: 8 г сірки, 54 г срібла, 2,3 г натрію.

Завдання 2: Обчисліть молярну масу таких сполук: амоніаку NH3, хлороводню НСІ. Завдання 3: Де міститься більше атомів: у магнії масою 1 г чи у вуглеці масою 1 г. У скільки разів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Носов Саша.

Ответ:

Объяснение:

1)

М(S) = 32г/моль     M(Ag) = 108 г/моль    M(Na) = 23г/моль

n(S) = m(S)/М(S) = 8/32 = 0,25 моль

n(Ag) = m(Ag)/M(Ag) = 54/108 = 0,5 моль

n(Na) = m(Na)/M(Na) = 2,3/23 = 0,1 моль

2)

М(NH3) = 14 + 1 * 3 = 17 г/моль

М(НСІ) = 1 + 35,5 = 36,5 г/моль

3)

М(Mg) = 24 г/моль            M(C) = 12 г/моль

n(Mg) = m(Mg)/М(Mg) = 1/24 = 0,04 моль

n(C) = m(C)/M(C) = 1/12 = 0,08 моль

Більше атомів міститься у вуглецю, так як кількість речовини вуглецю більше у 2 рази ніж кількість речовини магнію