1 За формулою NaHCO3- харчова сода, підрахувати Mr, W елементів відношення мас елементів.


Ответы на вопрос

Отвечает Бринь Марта.

Ответ:

Объяснение:

Mr(NaHCO3) = Ar(Na) + Ar(H) + Ar(C) + Ar(O) * 3 =

= 23 + 1 + 12 + 16 * 3 = 84

w(Na) = Ar(Na) * n/Mr(NaHCO3) * 100% = 23/84 * 100% = 27,38%

w(Н) = Ar(Н) * n/Mr(NaHCO3) * 100% = 1/84 * 100% = 1,19%

w(С) = Ar(С) * n/Mr(NaHCO3) * 100% = 12/84 * 100% = 14,29%

w(О) = Ar(О) * n/Mr(NaHCO3) * 100% = 16 * 3/84 * 100% = 57,14%

відношення мас елементів:

ν (А) : ν (В): ν (С) : ν(D) = х : у : z : k

ν (Na) : ν (H) : ν(C) : ν(О) = 1 : 1 : 1 : 3

m (Na) : m (H) : m (С) : m (О) = М(Na) : М(Н) : М(С) : 3М(Н)

m (Na) : m (H) : m (С) : m (О) = 23 : 1 : 12 : 48